Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Ресторан
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Банкетний зал
Замовлення тимчасово недоступні

Бар, Ресторан, Дитячі кафе, Кафе...    Ср. чек: 400

Кращі ресторани з банкетною залою в Івано-Франківську

Сама назва міста звучить доволі велично та гарно. Воно багате історією, культурою, надбаннями минулих століть. Люди тут збираються в ресторанах та кафе аби відсвяткувати якусь визначну подію. А заклади тут дуже добрі, підтримують сімейні цінності. А щоб зібрати усіх за святковим столом, потрібне велике гарне світле приміщення, а саме – банкетна зала. 

Особливості ресторанів з банкетною залою

Гостей завжди чекають, хочуть здивувати м'якими диванами і гарною приємною музикою, оригінальним текстилем. Банкетні зали розраховані на різну кількість людей. Наприклад, якщо працівники святкують корпоратив, компанія невелика, маленької зали на 10 осіб буде достатньо. Зазвичай вони дуже зручні та затишні. Там самостійно можна налаштувати музику, поспілкуватися, повеселитися. Якщо компанія велика, можна знайти ресторан з банкеткою на 15 осіб та більше.

Який сервіс і кухню пропонують

Не дивлячись на те, що місто славиться стародавніми галицькими традиціями, вибір кухонь широкий, тут ви знайдете:

 • європейську;
 • італійську;
 • французьку;
 • тайську;
 • китайську:
 • японську;
 • мексиканську.

В кожному ресторані працює шеф-кухар, а в деяких і не один. Він суворо керує командою аби страви вийшли смачні та сподобалися клієнтам. Адже кількість ресторанів велика, і потрібно бути на висоті. 

Святкуючи весілля, зазвичай замовляють банкетні зали на 120–150 чоловік. Навіть при таких масштабах роботи, кухонні чародії справляються на всі 100%. Вони починають працювати за декілька днів до події, аби здивувати гостей результатом кропіткої роботи.

Переваги використання Restme

Як вибрати кращий ресторан з бенкетною залою в Івано–Франківську, смачною кухнею, приємною атмосферою та не прогадати. Незалежно на яку кількість людей зала, на 20 осіб чи на 30 осіб або більше. Кажуть, все геніальне просто! Потрібно лише зареєструватися на сервісі Restme і знайти потрібний заклад. Переваги додатку:

 1. Непідроблені відгуки від реальних клієнтів можна залишити маючи чек на руках. Там детально описують, що кому сподобалось, де кухня краща, а де просто все ідеально!
 2. В сервісі періодично з'являються унікальні пропозиції зі знижкою на конкретну страву та час. Можна піти до ресторану із коханою та здивувати дорогою смачною вечерею і непогано зекономити.
 3. Відсутні обмеження у бронюванні. Ви можете забронювати не лише столик, а і обрати наперед страви і напої. Також можна замовити доставку додому чи забрати самостійно. 
 4. Ніяких телефонних дзвінків, замовлення можна зробити онлайн.
 5. Для заохочення своїх клієнтів сервіс дарує 5% знижки з кожного замовлення. Кошти накопичуються на вашому рахунку, з якого можна з легкістю робити наступні оплати. 
 6. Для людей, які відкриті до нових знайомств, розробники створили особливий чат. Перебуваючи в одному місці з іншим користувачем Restme, з ним можна поспілкуватися.
 7. Сервіс преміює користувача за допомогу у поширенні. Коли друг переходить по вашому посиланню на Restme та робить замовлення, ви отримаєте 2% від суми рахунку, і так кожного разу. 

Отже, користуючись сервісом Restme, ви не лише знаходите кращі місця для відпочинку, а й постійно отримуєте приємні бонуси.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах