Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Ресторан
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Жива музика

Нічого не знайдено

Ресторан з  музикою – кращий вибір для відпочинку

Хороший варіант не тільки для проведення урочистих заходів, а й для організації романтичної вечері або зустрічі з друзями – це ресторани з музичним супроводом. В деяких закладах мiста можливо пiдiбрати репертуар, котрий буде виконуватися. Ціни, де є музика, не завжди вище і частіше залежать від пропонованого меню, ніж від додаткових сервісів. Звичайно, якщо пропонують широкий вибір банкетних залів, є доглянута територія і красивий, стильний інтер'єр це відіб'ється на середньому чеку клієнта. Деякі ресторани з топ списку зможуть запропонувати клієнтам навіть можливість вибору виконавця і репертуар під певну подію.

Кухня та її рiзноманiття

В каталозі закладів Івано-Франківська представлений різноманітний перелiк ресторанів, як з класичною кухнею, так і з більш екзотичними варіантами страв з основного меню. Ресторани з живою музикою в Івано-Франківську ще славляться можливістю скуштувати смачну українську кухню, де в кращих традиціях вам запропонують український борщ, вареники, картопляники, а на десерт гурмани зможуть спробувати сало в шоколаді. Кращі українські страви стали візитною карткою ресторанів міста для багатьох туристів. Українська кухня має відмінну рису – може здивувати і дуже смачно нагодувати. Перелiк меню також включає багато українських напоїв, які чудово відтіняють смак основної їжi. Барна карти більшості закладів досить різноманітна, і крім традиційної української горілки є вино, коньяк, алкогольні коктейлі та інші популярні напої.

Restme – знайде найкращій ресторан

Перед відвідуванням бажано ознайомитися з відгуками завсідників. Огляд топ закладів та їх особливостей, вiдгуки, рейтинг, популярні страви, вартість в закладах – все це можливо знайти на сайті Restme. Пошук ресторану в який пiти, знайти  заклад в центрi мiста чи за його межами, ознайомитися з вигідними пропозиціями дозволить цей ресурс. Основні переваги ресурсу Restme:

  • відгуки тільки при наданні чека із закладу
  • доступ до унікальних акцій, які пропонують вигідну вартість на певні страви і з конкретним часом відвідування
  • можливість класичної броні столика, бронь з предзамовленням страв на певний час, самовивіз або замовлення до будинку
  • користувачам доступен функціональний і зручний мобільний додаток, який звільняє від необхідності телефонних дзвінків або прив'язки комунікації на певну годину
  • до 5% від чека йде на бонусний рахунок, який дозволяє відвідувати ресторани по ще більш доступним цінам, а занчить можно це робити частiше
  • поділитися відгуками про страви чи просто провести час в приємному спілкуванні можливо завдяки спеціальному чату, доступному для відвідувачів, якi знаходяться в одному закладі, в один і той самий час

Список досить великий, але всі хороші заклади не можуть залишитися непоміченими, якщо детально ознайомитися з відгуками реальних відвідувачів, i тодi вибiр стане очевидним. Івано-Франківськ не столиця, але має унікальну атмосферу невеликого, європейського міста з усіма його перевагами. І для жителів, і для його гостей в будь-якому випадку знайдеться той ресторан, який задовольнить всі побажання. А жива музика підніме настрій і скрасить відпочинок кожному відвідувачу.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах