Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Оберіть тип
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
З другом
Додаткові послуги
Оберіть тип
Замовлення тимчасово недоступні

Бар, Ресторан, Дитячі кафе, Кафе...    Ср. чек: 400

Замовлення тимчасово недоступні

Бар, Паб, Кафе    Ср. чек: 400

Знайти гарне місце для зустрічі з другом в Івано-Франківськівську - легко!

Зустріч з друзями — це завжди очікувана та радісна мить. Кожен раз хочется насолодитися бажаним форматом вечора. Комусь до смаку посиденьки тет-а-тет з цікавим співрозмовником. Хтось має бажання покликати гарного знайомого скуштувати конкретні блюда та зануритись у довгий діалог. А для деяких набагато краще побути в компанії старих друзів, чаруватися неможливо крутими танцами та міцним алкоголем. 

Вибір майданчику для відпочинку  

Розважально-харчовий заклад вибрати доволі складно. Одразу з'являється багато нюансів та питань. Де відпочити на маленьку суму? Куди піти, щоб було цікаво не тільки мені, а і компанії? Які розваги треба задіяти? Кращій спосіб вирішити проблему - порадитись з другом. Але якщо у офлайн-режимі не вдалось відшукати потрібну відповідь, сервіс Restme швидко надасть допомогу. Використовуючи простий комплекс фільтрів знайти затишне кафе чи найшумніший клуб у місті не складе зусиль! 

Які страви 100% сподобаються кожному 

Найчастіше меню для дружніх зустрічей вибирається виходячи з числа запрошених. 

  • Якщо цей вечір розрахований на двох людей, звернути увагу можна на Італійську кухню. Культура прийому їжі за італійськими стандартами майстерно розташовує до довгої бесіди за келихом червоного вина. 
  • Якщо ви збираєтесь невеличкою компанією у 4—8 людей ви можете звернутися до гастрономічних трендів! Наприклад, відвідати суші-бар або місця з китайською кухнею.
  • Якщо ваш план нагодувати усіх людей на вечірці, фастфуд прийде на допомогу. Це завжди смачно і не дуже дорого.

Що вміє сервіс Restme

Перед тим як йти до нового місця, в голові завжди багато думок: чи буде достатньо добре, чи буде ввічливим персонал, чи приємна там атмосфера. Скільки дрібних елементів, які можуть зіпсувати весь вечір! Restme допоможе набути впевненості у надійності того чи іншого закладу. За допомогою цього сервісу можна знайти справжні відгуки та рейтинги до будь-якого кафе чи ресторану у Івано-Франківську. Тут неможливо сфабрикувати коментар, бо тільки маючи чек з закладу можно дати йому оцінку. 

За допомогою сервісу можна не тільки за декілька хвилин знайти кращі місця, куди сходити з другом в Івано-Франківську, а і бути постійно у великому плюсі. Кожен користувач додатку отримує: 

  • Шанс у числі перших дізнаватися про унікальні акції. Ніяких бонусів та купонів до Дня Матері чи Нового Року. Тільки цікаві знижки на певне меню у визначений час. Відтепер дозволити собі відвідувати лакшері-заклади може будь-хто! 
  • Мінімум витрат часу, максимум зручності. У додатку, за допомогою простого функціоналу, без будь-яких телефонних дзвінків  можна зробити замовлення у 4х формах: забронювати столик, забронювати стол з конкретними страв на певну годину, отримати послуги курьера чи самовивіз.
  • Додаткову комісію у 2% на рахунок з кожної покупки користувача, зареєстрованого через реферальне посилання.
  • Веселе проведення часу разом з новими друзями. У додатку є секретний чат для клієнтів, які в один і той час знаходяться в одному закладі. Завдяки такій функції дуже легко за хвилини знайти собі гарну компанію за сусіднім столиком.
  • Користуйтесь додатком частіше і отримуйте 5% з кожного замовлення назад на рахунок. 

Відтепер ймовірності потрапити до закладу з невихованим персоналом чи брудним посудом дорівнює нулю! Користуйтесь кишеньковим гастрономічним гідом Restme та відвідуйте лише кращі кафе та ресторану у Івано-Франківську!

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах