Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Кафе
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Караоке

Нічого не знайдено

Кращі кафе з караоке в Івано-Франківську

Караоке увійшло в наше життя недавно, але швидко завойовує народну любов. Хто ж не мріє стати зіркою хоча б у вузькому колі, виконавши соло або з друзями улюблений хіт. Тим паче, під час душевного застілля. На цю особливість людської натури швидко звернули увагу менеджери питних закладів і стали включати послугу в перелік своїх особливостей.

Особливості кафе з караоке на Західній Україні

Сьогодні в країні є багато кафе з караоке. Івано-Франківськ не пасе задніх в цьому питанні. Городяни швидко назовуть місця, де можна смачно поїсти і заспівати улюблені пісні. Такі знакові точки є в кожному районі Івано-Франківська. Їх список і рейтинг ви завжди знайдете на сайті restme.com.ua.

Власники закладів починають завойовувати серця клієнтів вже цікавим дизайном. Оскільки співати люблять люди різного віку і професій, то стандартних рішень тут немає. В кафе представлені усіякі стилі:

 • класичний;
 • молодіжний;
 • декаданс;
 • кантрі;
 • лофт;
 • модерн та інші.

Кожен стиль має своїх прихильників, але головне в кафе з караоке – прекрасне почуття свободи і єднання. Адже цей вид розваги не ранжує людей за соціальним статусом. Тут рівні всі. Та й ваші вокальні здібності ніхто строго судити не буде. Тому якість апаратури – не самий важливий момент. Хоча на вибір естетів впливає і такий фактор.

З кожним роком послуга «караоке» стає доступнішою. З'являються кафе з декількома кімнатами, поліпшується якість звучання, збільшуються плазмові екрани, які транслюють дійства. Не відстає від інших гарне місто Івано-Франківськ, де ресторанно-музичні заклади наповнені західноукраїнським колоритом.

Галицька та інші кухні миру

І справа не тільки в репертуарі, в якому є багато українських пісень. У меню таких закладів легко знайти страви української та галицької кухонь. Відмінно йдуть під спів:

 • деруни;
 • цвіклі;
 • закарпатський борщ;
 • пляцки;
 • сирники;
 • грибна юшка та багато інших страв.

Вони піднімають настрій відвідувачів, яким хочеться жартувати, сміятися і, звичайно, співати популярні пісні!

Якщо ж ви віддаєте перевагу стравам інших кухонь, немає проблем! В івано-франківських кафе є практично все, що забажає душа. Тут багато апетитних європейських, азіатських та авторських блюд і, до речі, японських шедеврів. Керівники закладів знають про те, що батьківщиною караоке є Японія.

Restme – надійний компас у світі кращого відпочинку

Легко розібратися в пропозиціях і зробити правильний крок допоможе ресурс restme.com.ua. Це – чудовий мобільний каталог, в якому представлені заклади з їх адресами, телефонами, кухнями, акціями та багатьма іншими особливостями. Є також ціни на основні страви.

Причини, за якими є сенс дружити з ресурсом Restme, – вагомі.

 1. Об'єктивність. На сайті представлені тільки реальні відгуки відвідувачів. Є чек – пиши.
 2. Економія. Ви отримуєте назад до 5% своїх витрачених грошей і 2% від вартості замовлення кожної людини, яка зробила його з вашої подачі.
 3. Унікальні акції. На сайті миттєво з'являється свіжа інформація про акції, бонуси, знижки та преференції з кожного закладу. Це – найзручніший огляд. 
 4. Без кордонів. Ресурс restme.com.ua надає оригінальний чат, в якому зручно спілкуватися онлайн, висловлювати свої враження, радити друзям, куди краще сходити сьогодні.
 5. Універсалізм. Є чотири способи оформити замовлення. Вибирайте той, що зручний для вас.

Скориставшись послугами ресурсу Restme, ви легко знайдете кращі кафе з караоке в Івано-Франківську та іншому місті. Навігація сайту і швидкий пошук заслуговують найвищої оцінки.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах