Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Паб
Основні Фільтри
Цілодобово
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Оберіть тип

Нічого не знайдено

Особливості цілодобових пабів Івано-Франківська

Паби беруть свій початок з Великої Британії. Пиво є любов'ю багатьох країн, тому формат таких закладів поширився практично усюди. Пік відвідування пабів найчастіше припадає на вечірній час, їх неприпинна робота знаходить високу затребуваність. Цілодобові паби в Івано-Франківську є як в центрі міста, так і у віддалених районах.

Асортимент, кухня і особливості пабів

Класичні паби в основному пропонували своїм клієнтам різні сорти пива. Не рідко ці заклади мали власну пивоварню. Тоді список сортів скорочувався, і перелік в основному зводився до власного пива. Сучасні паби намагаються розширити алкогольну карту. У їхньому асортименті велика кількість вин, різні види лікерів, коньяк, горілка, алкогольні та безалкогольні коктейлі. Крім напоїв пропонується значний перелік основного меню. Якщо бар зосереджує свою увагу на напоях, то деякі паби можна назвати альтернативою ресторанам. У відвідувачів є можливість повноцінно насолодитися різноманітною їжею.

Популярні паби, крім розширеного переліку меню, пропонують різні види додаткового дозвілля. Багато завсідників люблять більярд, дартс під келих смачного пива чи інші доступні ігри. У багатьох англійських пабах збереглася традиція кімнат для ігор в карти. Якщо паб працює цілодобово, такі варіанти дозвілля тільки додають переваг закладу і привертають клієнтів.

Restme — гід по пабах

Рейтинг закладів часто грунтується за сукупністю факторів — меню, алкогольна карта, відгуки, ціни, додаткові послуги. Вартість в пабах на різні види алкоголю також варіюється. Для збору найцікавішою інформації про різні заклади, доступний корисний і зручний сервіс Restme. Його переваги:

  • Сервіс збирає тільки перевірені відгуки. Без чека, як доказ відвідування закладу, користувач не зможе розмістити свою оцінку.
  • Унікальні акції та кращі пропозиції зібрані на сайті і допомагають істотно економити. Наприклад, спеціальні пропозиції дозволяють скористатися акціями від ресторану на певні блюда з меню і обраний час відвідування.
  • Топ кращих закладів можна скласти не тільки на підставі розміщених відгуків на сайті, але і спілкуючись в спеціальному чаті. Він доступний відвідувачам, які знаходяться одночасно в одному закладі. У них є можливість поділитися враженнями про позиції меню, сервіс, обслуговування і просто приємно поспілкуватися.
  • Мобільний додаток успішно заміняє контакт-центр: знайти потрібний паб в Івано-Франківську, зробити замовлення столика і багато іншого. Вирішити, в який піти заклад, тепер набагато простіше. Замовлення столика можливо зробити дуже швидко.
  • Вибір та пошук закладу досить клопітке заняття. Переконавшись в зручності сервісу, ви так само можете полегшити життя своїм друзям. Коли за вашим посиланням зареєструються і зроблять замовлення, ви отримаєте 2% від рахунку. Особисті витрати в пабах також повернуться приємним бонусом  — до 5% від суми вашого чека. Таким чином можливо заощадити кошти та приємно провести час.

Огляд пабів, представлений на ресурсі, досить об'ємний, тому всі хороші заклади не залишаться без уваги. Гарантія хорошого відпочинку — ретельний підбір місця з каталогу Restme і хороша компанія. Приємний вечір може перейти в ніч, коли заклад працює цілодобово.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах