Заклад
Страви
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Оберіть тип
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Японська
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Оберіть тип

Нічого не знайдено

Де найсмачніша японська кухня у Івано-Франківську

Час від часу стандартна їжа набридає. Хочеться скуштувати чогось більш екзотичного, страв з продуктів, яких майже не має у нашому регіоні. На поміч вам прийде кухня сходу, а саме японська їжа. Вона в повній мірі розкриває тему морських смаків.

Принципи японської кухні

Кухня Японії відрізняється від інших великою кількістю та різноманіттям морепродуктів, використанням білого рису, залежністю від пори року та естетикою у подачі.

Також здебільшого там не має цілісних страв. Тобто одна порція може складатися з піали з рисом, чашки бульйону та нарізаних в декілька маленьких тарілок в комфортній для вживання формі шматків риби та ломтиків овочів.

Основні страви японської кухні

Коли говорять про страви японської кухні, перше, що спадає на думку — суші та їхні різновиди. Але перелік кращіх рецептів Японії набагато більше.

Страви, які повинен скуштувати кожен, хто хоче дати оцінку японській кухні: 

  • суши та сашимі — обидві страви мають у складі сиру рибу та морепродукти, подаються з васабі та імбирем, але в той час коли суші їдуть в обов'язковому тандемі з рисом і можливим з водоростями норі, сашимі є просто слайсами риби чи кальмару, які красиво подають з піджареними нашинкованими овочами; 
  • овочевий суп-місо — суп з овочами, де була розчинена паста місо, яка добувається шляхом розмелення загралих та пропарених соєвих бобів; 
  • локшинний суп рамен — страва з пшеничної локшини в бульйоні, з різними додатками зверху у вигляді свинини, солінь, маринованих грибів, овочів, водоростей норі та яєць.

Сервіс Restme знає як зробити вечір кращим

Інколи буває боязко йти до нових закладів. Ніколи не знаєш, що тебе чекає: немитий посуд, грубий персонал, чи атмосфера яка зовсім не така, як спочатку здавалося. Ті кафе та бари, які вже відвідували, більш складають враження безпечних для вечора місць, але мають властивість набридати. Сервіс Restme стане вам у нагоді! Тут ви маєте змогу читати відгуки від реальних клієнтів, які надають чек із закладу. Ходіть до нових кафе та ресторанів з японською кухнею у Івано-Франківські без побоювань!

 Які фішки має сервіс:

  • Ніяких акцій до дня матері, на Пасху і на інші свята! Тільки 100% цікаві знижки на конкретні страви в конкретні дні. Дозволити собі відвідувати лакшері заклади має змогу кожен.
  • Ніяких обмежень. Робіть замовлення як забажаєте: бронь столику, бронь столу з передзамовлення до визначеного наперед часу з вибраним меню, доставка на дім та самообслуговування.
  • З цього часу не потрібно нікуди дзвонити! Усі питання та особливі моменті можно уточни через додаток, там і зробити замовлення. 
  • Ви вже довго користуєтесь сервісом Restme? Розкажіть друзям про це! Вони будуть у задоволенні від гнучкого та легкого додатку, а ми віддячимо грошима та повернемо 2% на рахунок з кожної покупки користувача, зареєстрованого за вашим реферальним посиланням!
  • З додатком Restme не засумуєш! Сервіс має особливий чат для клієнтів, які в один час знаходяться в одному закладі. Знаходьте компанію на вечер за лічені секунди!

Дякуємо, що обрали Restme! Ми раді, коли ви користуєтесь сервісом, тому з кожної покупки повертаємо 5% назад до кишені. З сервісом Restme усі минулі проблеми з вибором закладу не є актуальними. Тепер в кожного користувача додатку є міцна гарантія щодо високої якості вечора.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Всі ресторани в одному місці. Завантажуй!