Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Бар
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Караоке

Бари з караоке в Івано-Франківську

Українці полюбляють співати, тому японська розвага з піснями знайшла багато прихильників у нашій країні. Люди різного віку та соціальних груп обожнюють проводити вільний час з мікрофоном. Для нас це не лише можливість показати свій талант, а й засіб зняття стресу після робочих буднів. Позитивні емоції, викликані співом, запам’ятовуються надовго, тому сюди завжди хочеться повернутися. Обрати заклад, в якому можна реалізувати вокальні амбіції, пропонує сервіс Restme.

Особливості караоке-барів

Застілля, яке закінчується співом, традиційне для України. Тому саунд-бар з караоке ― це чудова можливість відсвяткувати подію і розважитися з друзями. Особливостями таких закладів є:

 • велика кількість позитивно налаштованих відвідувачів;
 • світлові прилади, які роблять виступ яскравим;
 • професійно налаштований звук, який дозволяє відчути себе справжнім артистом;
 • відеосупровід виступу;
 • широкий вибір алкогольних напоїв;
 • комфортні меблі;
 • насичена розважальна програма;
 • можливість знайомства з однодумцями;
 • яскравий інтер’єр;
 • можливість самовираження.

Людей, що полюбляють співати, приваблює особлива атмосфера закладів. Потрібно зауважити, що через велику кількість відвідувачів обслуговування може здатися вам повільним. Заплатити доведеться не лише за замовлені страви чи напої, але й за вхід, оренду столика, приміщення чи залу.

Який сервіс пропонують караоке-бари Івано-Франківська (ІФ)

Розслабитися після робочого дня допоможе не лише спів, а й можливість відчути себе зіркою. Караоке-бари можуть бути з окремими кабінками, кутком для співу, VIP-зонами чи одним великим залом. Тут вам можуть запропонувати можливість співу без черги, бек-вокаліста, танцювальний супровід, професійне обладнання, послуги звукорежисера, фото- та відеознімання, спів дуетом.

Караоке-бари з окремими кімнатами в Івано-Франківську― це можливість відчути себе японцем, перебуваючи у рідному місті. Саме в цій країні розповсюджено такий формат відпочинку, коли відвідувачі орендують приміщення і співають, не заважаючи іншим. Приват-кімнати ― чудова можливість провести вечір з друзями людям, які через соціальний статус чи з особистих причин не бажають виступати на загал.

Відвідувачі VIP-зони мають переваги перед іншими щодо черги, кількості виконаних пісень, можливості вибору певних композицій тощо. За такий сервіс доведеться доплатити.

Переваги використання restme.com.ua

Обирати в Івано-Франківську бар з караоке, до якого варто завітати, легше за допомогою спеціального сервісу. Restme.com.ua має переваги перед рештою сайтів:

 1. Усі відгуки пишуть реальні відвідувачі, які можуть пред’явити чек з цього бару.
 2. Акції, запропоновані сервісом, унікальні. Тут можна купити квиток на відвідування дорогого бару із заздалегідь визначеними стравами у вказаний час.
 3. Сайт пропонує обрати один з варіантів бронювання: з доставкою додому, самовивіз, замовлення місця за столиком або з обраною їжею.
 4. Вибір можна зробити через мобільний додаток, не відволікаючись на дзвінки.
 5. З кожного замовлення ви отримаєте 5% витрачених коштів на власний рахунок.
 6. Перебуваючи в барі, можна спілкуватися з рештою відвідувачів через окремий чат.
 7. Якщо за вашою рекомендацією друзі зареєструються на порталі та зроблять замовлення, 2% від нього поповнить ваш рахунок.

Restme ― найкращий сервіс, який допоможе обрати караоке-бар в Івано-Франківську.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах