Обрати заклад
Обрати страву

Поїсти в закладах Івано-франківська

Заклади на карті
Показати карту Сховати карту
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Бар
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Кальян

Бар    Ср. чек: 500

Де покурити кальян в Івано-Франківську: найкращі пропозиції

Івано-Франківськ — це колиска українства. Туди їдуть туристи для того, щоб зануритися в культуру та традиції. Після екскурсій та прогулянок можна замовити столик у гарному барі з кальяном та добре розслабитися з друзями.

Сервіс Restme допоможе з вибором — на сайті є каталог з переліком усіх місць, де можна насолодитися курінням кальянів у барі. Пошук відбувається легко, тому що рейтинг на всі заклади складений реальними відвідувачами.

Особливості барів з кальяном Івано-Франківська

Кальян став дуже популярний в Україні. Раніше його курили, коли відпочивали у східних країнах. Сьогодні ж він є в багатьох закладах. Також вже популярна функція доставки кальянів додому.

Поради, як обрати заклад з кальяном:

 1. Зверніть увагу, чи є кальянна карта. Якщо є, то сміливо сідайте за столик.
 2. Він не може коштувати дешево. Ціни мають бути відповідні, тоді інгредієнти будуть дійсно якісними.
 3. Перед замовленням поцікавтеся маркою. Якщо її не назвуть, варто задуматися над іншим популярним закладом.
 4. Зверніть увагу на професійність кальянщика. Це можна побачити по його впевненості та швидкості відповідей на ваші запитання.
 5. Обов’язково кожному повинні подати окремі мундштуки — це питання вашої безпеки та гігієни.

Якщо ви прихильник кальяну, то проблем з вибором табаку не буде. Новачки ж можуть розгубитися при огляді кальянної карти.

Види табаку для кальяну

Ароматизований Муассель — саме його найчастіше пропонують відвідувачам. З арабської перекладається, як «медовий». Раніше при виготовленні табачних сумішей використовували саме його. 

Сьогодні виробники замінили його на цукровий сироп. Ароматизатор у такому вигляді є основним елементом, тому що надає запах фруктів або приправ. До складу входять: тютюновий лист, патока (цукровий сироп), ароматизатори, гліцерин і консервант.

Неароматизований Муассель — у його складі є тютюновий лист, що використовується у виробництві. Помилково вважають, що такий вид міцніший. Проте сировини використовують так само, як і у попередньому. Відрізняється хіба вмістом цукру. 

Переваги використання Restme

Коротко про головні особливості:

 • Для швидких замовлень розробили спеціальний додаток. Тепер не треба дзвонити і чекати з'єднання з оператором. Просто перегляньте список і виберіть, де бажаєте провести вечір.
 • Сервіс не пропонує незрозумілих акцій, у яких, наприклад, треба зробити фото і опублікувати у соцмережі. Сервіс Restme видає кращі пропозиції вже з конкретними стравами і часом.
 • Більшість сервісів пропонує лише бронювання столика наперед. Можна замовити і їжу на самовивезення, вказавши, на коли потрібно приготувати.
 • Є спеціальний чат для клієнтів, де вони можуть обговорювати заклади і спілкуватися один з одним. У ньому не буде ботів, які приховано рекламують певний заклад. 
 • Запросивши друзів, ви отримаєте 2% від суми їх замовлення. Вам потрібно просто відправивши їм посилання на реєстрацію на сайті. 
 • Відгуки залишають лише клієнти з чеком. Сервіс не співпрацює із закладами щодо реклами. Саме так складається формується власний топ закладів. Тому вам буде легко зробити вибір.

Сервіс Restme буде шукати пропозиції для веселого та смачного вечора замість вас. Також для постійних клієнтів є вигідні пропозиції. З кожного замовлення ви отримуєте до 5% витрачених грошей назад на свій рахунок.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Скачай наш додаток. Експертна думка про кращих закладах