Заклад
Страви
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Оберіть тип
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Банкетний зал
Відкриється о 11:00

Бар, Ресторан, Дитячі кафе, Кафе...    Ср. чек: 400

Відкриється о 09:00

Бар    Ср. чек: 500

Відкриється о 11:00

Бар, Паб, Кафе    Ср. чек: 400

Вибір кращої банкетної зали в Івано-Франківську

Важливою частиною будь-якої урочистої події є святкування у ресторані. Дуже приємно вразити гостей смачною їжею, напоями, забезпечити комфортні умови та цікаві розваги.

Правильно обрана локація свята позбавить вас від проблем із трансфером, розміщенням гостей на території закладу. Замовити банкетну залу краще заздалегідь, для того щоб обрати бажаний варіант за територіальним розташуванням, переліком пропонованих послуг, рівнем якості кухні та обслуговування, ціновою політикою. 

На які особливості слід звернути увагу при виборі банкетної зали?

Перший крок при плануванні урочистої події — визначення кількості гостей та бюджету свята. Другий крок — визначити формат свята. Якщо ви плануєте святкувати урочисту подію за містом, необхідно подбати про трансфер для ваших гостей та можливість розміщення в комфортних умовах: номерах, котеджах, апартаментах, які будуть знаходитися неподалік від банкетної зали. 

В Івано-Франківську пропонується достатньо варіантів ресторанів та заміських комплексів з банкетною залою, в яких можна влаштувати найкраще свято. Усі вони відрізняються за стилем оформлення, якістю меню, рівнем обслуговування, мають різні ціни за оренду. Деякі заклади пропонують відкриті майданчики, які будуть дуже актуальні в теплу пору року. 

Основні моменти, з якими рекомендовано визначитись при виборі банкетної зали:

 • територіальне розташування;
 • площа залу;
 • дизайн інтер’єру;
 • можливість розташування гостей у котеджах, номерах, апартаментах;
 • якість меню; 
 • додаткові послуги (розваги, паркінг, фотозони та ін.);
 • ціна за оренду та умови бронювання. 

Бажано заздалегідь завітати до закладу, в якому ви плануєте провести свято, особисто переглянути приміщення, оцінити, яку атмосферу має банкетна зала в Івано-Франківську, що може похвалитися чудовим вибором ресторанів. У вас є можливість обрати для себе кращі варіанти.

Перед тим як забронювати банкетну залу, уточнюйте наступне:

 • меню;
 • можливість зробити особливе замовлення (наприклад, дієтичну страву);
 • наявність зони відпочинку;
 • додаткові послуги (фото, розваги, ведучі, музичне обладнання);
 • комфортність умов (вбиральні, гардеробна кімната, можливість контролювати мікроклімат та інше). 

Дізнатися остаточний бюджет вашої події ви зможете після того, як оберете місце святкування та узгодите всі деталі. Частіше за все, основні складові: оренда залу, вартість меню, обслуговування та додаткові послуги. 

Помічник у виборі — сервіс Restme

Переглянути заклади Івано-Франківську, актуальні коментарі відвідувачів, зробити замовлення та отримати кешбек — це все доступно через Restme.

При виборі банкетної зали дуже цікаво дізнатися враження гостей, які вже скористалися послугами того чи іншого закладу. Переглянути винятково реальні коментарі можливо за допомогою сервісу Restme. Залишити коментар мають змогу лише реальні гості, які отримали чек з ресторану. Таким чином повністю виключаються неправдиві та сплачені рейтинги. 

Забронювати стіл, зробити попереднє замовлення чи доставку їжі з ресторану можна через зручний мобільний додаток. Більше ніяких набридливих телефонних дзвінків, спілкування перенесено у смартфон задля зручності користувачів. 

Додатковим дуже приємним бонусом є система кешбеку: 5% від суми замовлення та 2% від чека ваших знайомих, яким ви розповіли про Restme. Ваші друзі будуть вам дуже вдячні за рекомендацію!

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Всі ресторани в одному місці. Завантажуй!