Заклад
Страви
Показати фільтри Приховати фільтри
Средній чек, грн
від
до
Район
Оберіть тип
Тип закладу
Паб
Основні Фільтри
Оберіть тип
По кухні
Оберіть тип
За особливостями
Оберіть тип
За приводів
Оберіть тип
Мережі та групи
Оберіть тип
Тип заходів
Оберіть тип
З ким піти
Оберіть тип
Додаткові послуги
Жива музика

Нічого не знайдено

Паби Івано-Франківська в кращих традиціях Ірландії

Паби відзначаються надзвичайною атмосферою, довгою історією і великою любов'ю завсідників подібних закладів. Заклади з живою музикою створюють особливу атмосферу. Споживання спиртних напоїв, звучання ненав'язливої мелодії або навпаки активного виконання рокової композиції притягують різну публіку. Паб з живою музикою, Iвано-Франкiвськ та атмосфера невеликого європейського міста — безпрограшний симбіоз. 

Пиво — король пабу

Головним напоєм є пиво, але в сучасних умовах часто пропонується розширений формат барного меню. Одна з відмінностей пабів від барів — це наявність більш розширеного основного меню. Відвідувачам будуть доступні не тільки легкі закуски, але досить ситний обід. Часто паби нарівні з ресторанами пропонують різноманітну кухню і досить значний перелік страв.

Перші заклади, що пропонують в основному пиво, з'явилися в Англії та Ірландії, а потім набули дуже багатого поширення в США. На поточний момент найстаріший англійський паб датується одинадцятим століттям. Зараз вони поширені по всьому світу, зберігаючи кращі традиції такого виду закладів.

Перелік видів пива іноді вражає найбільш прискіпливого відвідувача. А деякі заклади навіть мають власну пивоварню. Це рідкість, але такі заклади найбільш цінуються. Як правило вони пропонують пиво тільки свого виробництва. Список додаткових напоїв, окрім пива, зазвичай включає різноманітні вина, лікери, коктейлі. Популярні заклади доволі часто пропонують відвідувачам музичний супровід. Це дуже урізноманітнює відпочинок, особливо якщо врахувати, що найчастіше клієнти — це молодь. Також заклад може пропонувати різноманітні ігри — від дартсу до більярду. Це як добра, стара традиція, яка з часом становиться тільки краще і досконаліше. Люди приходять відпочити, поспілкуватися, насолодитися досконалим, якісним алкоголем. 

Restme — надійний гід по пабах

Рейтинг та відгуки дуже різнобарвні, тому іноді потребуються зусилля, щоб найти гідний заклад і зробити вірний вибір. Сервіс Restme надає можливість акумулювати багато різних думок, а головне — тільки від тих, хто дійсно відвідав заклад і має чек. Пошук становиться більш приємним та простим. Крім того, перевагами Restme є:

  • наявність мобільного додатка, де можливо зробити замовлення і не залежати від менеджерів та їх часу роботи;
  • різноманітний перелік доступних акційних пропозицій на конкретні позиції меню та годину відвідування, що створює відпочинок більш доступним;
  • приємна бонусна програма дозволяє отримувати до 5% від чека на рахунок чи 2% від чека, якщо привели своїх друзів;
  • наявність чату, де відвідувачі в змозі спілкуватися між собою, знаходячись в одному закладі в одну годину та ділиться враженнями від напоїв, страв та атмосфери.

Ціни на пиво та вартість в пабах на страви відрізняється і залежить від багатьох факторів, серед яких його розташування, присутність в топі списку, який формується на основі відгуків відвідувачів.

В який піти заклад, кожен вирішує самостійно, але огляд від постійних відвідувачів допомагає у виборі. Заклади не сховаються від вашої уваги. Каталог дуже різноманітний, відгуків багато, рейтинги правдиві. Атмосферний відпочинок гарантує правильно зроблений вибір напередодні, хороша компанія та гарна музика.

Даний сайт використовуються файли cookie для поліпшення надання послуг. Залишаючись на нашому сайті, ви даєте згоду на використання файлів cookie.
Приймаю
Всі ресторани в одному місці. Завантажуй!