СРЕДНІЙ ЧЕК
Від
До
Район
Метро
Тип закладу
Основні Фільтри
По кухні
За особливостями
За приводів
Мережі та групи
Тип заходів
З ким піти
Додаткові послуги
Restme
СРЕДНІЙ ЧЕК
Від
До
Район
Метро
Тип закладу
Основні Фільтри
По кухні
За особливостями
За приводів
Мережі та групи
Тип заходів
З ким піти
Додаткові послуги

Фастфуд в кафе і вуличних ресторанах: де смачно перекусити у місті Франка

З кожним роком темп життя людства зростає. Тому фастфуди популярні серед жителів міст. Вони асоціюються з функціональністю і дозволяють швидко і поживно перекусити, не відволікаючись від поточних справ. 

Купити фастфуд продукцію буде відмінним рішенням для тих, хто бажає швидко і недорого перекусити в тих випадках, коли немає можливості провести повноцінний прийом їжі. Останнім часом багато людей вважають за краще саме корисну їжу, тому навіть сфера фастфуду активно відгукується на запит покупців.

Плюси швидкої їжі

Мережі швидкого харчування можна знайти в кожному місті, і Івано-Франківськ не виняток. Вони стрімко набирають популярність, тому що мають цілий ряд переваг:

  • Швидкість. Фастфуд повністю відповідає всім вимогам сучасності з її швидким темпом, такі заклади допомагають заощадити велику кількість часу.
  • Ціна. Вартість продуктів в ресторанах швидкого харчування нижче, ніж в звичайних, повноцінних кулінарних закладах.
  • Доступність. Точки фастфуду зараз знаходяться практично на кожному розі.
  • Атмосфера. Вона знайома всім: яскраві вивіски, музика і святковий настрій.

Яким же буває фаст фуд в Івано-Франківську?

Набір страв стандартний, але кожний різновид має власні місцеві особливості:

  • Хот-дог. Традиційна булочка з сосискою зазнала ряд змін, викликаних локальними особливостями. Булки спеціально випікають для страви, не використовується фабричний хліб. На вибір покупцеві пропонують різновиди зі звичайною і мисливською копченою сосискою. Можливий подвійний варіант.
  • Бургери. Різновидів багато, використовується класична схема з котлетою, салатним листом і сиром. Залежно від закладу, можна спробувати незвичайні рецепти з рибою, куркою або навіть вегетаріанські версії.
  • Гарячі бутерброди. Вишукана страва, що готується в ребристому розпеченому пресі. Усередині плавиться сир, повністю просочуючи начинку.

Ці заклади в місті відрізняються чистотою, порядком і ввічливими продавцями. Їжа видається у спеціальній фірмовій упаковці, клієнт обов'язково отримує серветки і столові прибори.

Знаходьте інформацію про заклади фастфуду на Restme.ua

Якщо ви вирішили відвідати інше місто чи просто перехопити в своєму, то більше не потрібно в соцмережах просити порадити точки фаст-фуду, задавати собі питання «Який обрати заклад?». Саме для вас ми створили корисний сервіс Restme. Це всеукраїнський каталог, де зібрана інформація про заклади фаст фуду, їх огляд в Івано-Франківську, включаючи вартість в них та фільтри, за допомогою яких ви можете порівняти заклади за тим чи іншим критерієм..

Ми маємо перелік переваг:

  1. Хочемо, щоб ви користувалися сервісом частіше. Формуємо рейтинг закладу, тільки виходячи з реальних відгуків відвідувачів.
  2. Ніяких телефонних дзвінків. Ми розробили зручний мобільний додаток, що дозволяє в кілька кліків знайти і замовити те, що вам потрібно.
  3. Робимо приємне вам, дорогі відвідувачі. З кожного замовлення ви отримуєте до 5% витрачених грошей на свій рахунок.

Заклади фаст фуду розташовані в центрі і на околиці, є як дорогі заклади, так і дешеві вуличні закусочні. Представлена на ресурсі Рестмі коротка інформація про концепцію фаст фуд закладу, його рейтинг, основні позиції меню і середній чек допоможуть жителям і гостям Івано-Франківська вибрати найбільш підходяще місце, де можна швидко, смачно і недорого перекусити.