Restme

Найфункціональніший портал ресторанної тематики!

- Пошук не тільки ресторанів, але і страв.
- Тільки чесні і перевірені відгуки.
- Кешбек з кожного замовлення і велика кількість інших бонусів.
- Чат-кімнати ресторанів - тепер знайомства і спілкування стали ще доступнішими.
І багато багато іншого! Швидше реєструйся і сам все побачиш!

Реєстрація
Допоможемо вибрати, забронювати, замовити!

Завдяки максимально продуманій системі фільтрів, пошук ресторанів і страв ще ніколи не був настільки зручним і швидким! Ти можеш швидко знайти те, що тобі потрібно, побачити відгуки і оцінки інших людей і зробити замовлення або забронювати стіл у кілька кліків, без докучливих дзвінків!

Перейти до пошуку
У нас є все що потрібно
Кращі заклади
Завдяки чесній системі оцінки ресторанів, ти можеш бути впевнений, що похід в ресторан не буде розчаруванням. Відгуки можуть залишати тільки ті люди, які реально робили замовлення або відвідували заклад.
Перейти до ресторанів
Найсмачніші страви
Хто готує найкращій борщ у Києві? Де поїсти камчатського краба? Як швидко знайти страви без алергенів або вегетаріанську кухню? А може знайти екзотичні страви? Тільки на порталі restme.ua ти можеш швидко знайти відповіді на всі ці та багато інших питань.
Перейти до ресторанів
Банкетні зали
Не знаєш, де відзначити знакову подію? Завдяки розділу "Бенкети" ти можешь швидко знаходити ресторани, які пропонують ці послуги. А також відразу отримати інформацію про банкетні зали і умови ресторану. А ми допоможемо в бронюванні.
Перейти до банкетів
Знаходь любов або нових друзів в чат-кімнатах ресторанів!

Хочеш піти в місце, де сьогодні тусять? Сподобалася дівчина за сусіднім столиком, але боїшся до неї підійти? Тепер у тебе є унікальна можливість подивитися, скільки людей, готових до спілкування, знаходяться в тому чи іншому закладі твого міста! Проводьте час разом, проводьте його веселіше! (Доступно тільки в мобільному додатку)

Наши контакти
Телефон
+380504255252
E-mail
dir@restme.com.ua
Адреса
Kyiv, Yamska str, bld 41, appt.1
Відправити повідомлення
Відправити