Відкрийте для себе унікальну платформу для збільшення обсягу продажів!

Максимально легкий старт. Просто зареєструйте аккаунт, і наша команда зв'яжеться з Вами для початку співпраці!

Кабінет партнера
Наші переваги
Автоматизація практично всіх процесів
Розроблене програмне забезпечення позбавить ваших адміністраторів від необхідності витрачати час на телефонні дзвінки, а офіціантів від необхідності приймати і записувати замовлення, дозволяючи збільшити кількість оброблюваних замовлень. Оплата замовлення відразу на рахунок.
Заповнюйте зали навіть у тихі години за допомогою різних маркетингових інструментів.
Станьте нашим партнером, ми зробимо всю роботу за Вас!
Підключення до порталу займає набагато менше часу, ніж Ви можете уявити. Наша команда бере на себе підготовку картки ресторану, підбір фотографій, заповнення меню та інші моменти, пов'язані з початком роботи.
Чому потрібно стати нашим партнером

Ви нічого не втрачаєте. Ми не будемо просити відмовлятися від співпраці з іншими сервісами. Ми не вимагаємо абонплат за користування сервісом. І ми не вимагаємо величезних відсотків від замовлення. А пропонуємо дуже багато. Які можуть бути причини для відмови?

Кабінет партнера
Оптимізація витрат на маркетинг

Використовуючи свій сайт, ви отримуєте замовлення тільки від тих людей, які вже знають ваш ресторан. Використовуючи рекламу в соціальних мережах або пошукових системах, ви змушені витрачати гроші на непередбачувані результати. Використовуючи наш портал, ви отримуєте доступ до нових клієнтів і нових можливостей, без витрат на маркетинг!

Кабінет партнера