Замовлення тимчасово недоступні
Ресторан, Дитячі кафе, Кафе
Ср. чек: 500.00
Тип кухні: Середземноморська, Італійська, Європейська
Дитяча кімната
Бронювання
Тип кухні: Середземноморська, Італійська, Європейська
Дитяча кімната

Кращі дитячі кафе в Івано-Франківську

Маленькі відвідувачі закладів громадського харчування можуть смачно поїсти, а також розважитися та познайомитися з іншими гостями. Це дає змогу добре відпочити всім членам родини. Тому дитяче кафе в Івано-Франківську стає все більш популярним. Догодити маленькому відвідувачу складніше, ніж дорослому. Топ-рейтинг закладів можна переглянути на нашому сайті. 

Особливості дитячих кафе

Заклади громадського харчування, що обслуговують маленьких відвідувачів, відрізняються зовнішнім виглядом, сервісом та асортиментом страв залежно від типу й направленості підприємства та віку гостей. Однак є певні характерні риси, що їх об'єднують:

 1. Спеціальна дитяча їжа. Організм, що зростає, чутливіший до різних продуктів, тому меню потрібно складати з певними обмеженнями. 
 2. Бажано, щоб всі страви були яскраво оформлені з урахуванням дитячої психології. 
 3. Важливий також дизайн приміщень, він повинен створювати святковий настрій.
 4. Ретельний контроль за виконанням вимог санітарії та гігієни.

Основні відмінності сервісу та кухні дитячих кафе

Кухарі та технологи розробляють щодобові страви та меню для банкетів. Вони самостійно створюють нові рецепти, використовуючи власний досвід, знання дитячої психології й смакові переваги маленьких споживачів. Меню повинно відповідати таким вимогам:

 • здорова їжа, збалансована за харчовими й енергетичними цінностями;
 • виключення з меню залівних страв, салатів з майонезними заправками, копчених та маринованих продуктів;
 • заборона використання штучних консервантів та барвників, підсилювачів смаку;
 • перевага таких технологій приготування, як варіння та тушкування;
 • закупівля для дитячих страв гіпоалергенних та свіжих продуктів.

Є певні правила, за якими працюють успішні заклади для дітей:

 • індивідуальні й цікаві назви страв;
 • швидка подача замовлення, щоб дитина не передумала їсти;
 • привабливі сюрпризи до дитячого меню;
 • обладнання куточків для розваг з настільними іграшками та предметами для творчості;
 • театралізовані костюми офіціантів.

Аніматори організовують дитячі свята навіть на обмеженому просторі. Тому кращі кафе залучають для цього професіоналів. Знайти такі заклади в Івано-Франківську можна за допомогою Restme, покладаючись на чесні відгуки про кухню та сервіс.

Чому зручно користуватися Restme.com.ua

Івано-Франківськ – місто, де популярні як дитячі кафе, так і заклади зі спеціальними меню для маленьких гостей. Пошук найкращих закладів за відгуками, розташуванням та цінами зручно проводити з використанням нашого інтернет-ресурсу. Для цього розроблені фільтри. Є можливість знайти кафе зі смачними сніданками, кондитерськими ласощами або для сімейної вечері.

Пропонуємо за допомогою мобільного додатку швидко замовити столик на певний час, й навіть одразу обрати меню. Така послуга значно скоротить очікування страв і дозволить довше насолоджуватись їжею. За потребою її доставлять клієнту додому, доступний також самовивіз.

Обирати кафе з Restme.com.ua вигідно завдяки поверненню на карту 5% від власного замовлення та 2% – від вартості їжі друзів, які скористалися сервісом за вашим посиланням. 

Об'єднуйтесь в компанії зі соціальним додатком на нашому сайті й знаходьте нових приятелів. Купуйте квитки, завдяки яким обирайте акційні страви навіть у дорогих закладах. Допомагаємо вигідно та без ризиків обрати найкраще кафе, яке стане улюбленим для вашої дитини та всієї родини.